Servis


Po zprovoznění Vašeho bazénu jsou Vám naši servisní technici podle Vaší potřeby nablízku i nadále a vždy připraveni do 24 hodin odstranit jakýkoliv problém spojený s provozem a údržbou bazénu a vysoce čisté a kvalitní vody v něm.

Kdykoliv jsme ochotni a schopni pomoci Vám při zprovoznění bazénu např. po uplynutí Vaší dlouhodobější nepřítomnosti, či po zimním období, kdy nebyl bazén využíván.

Záruční doba

Záruční doba je 10 let na ztracené bednění, 10 let na sváry lineru s 10% amortizací ročně začínající po dovršení 2 let provozu, 2 roky na filtrační jednotku, obrubní kameny a případné další technologie. Tyto námi poskytované záruky se přímo odvíjejí od náročných podmínek, které jsou kladeny na každého zástupce firmy DESJOYAUX kdekoliv na světě. Z tohoto důvodu jsme pochopitelně i my povinni splňovat vysoké technologické standardy při jednotlivých fázích výstavby, abychom mohli mít tu čest zastupovat 1. evropského výrobce bazénů zde u nás v České republice.
Každý zákazník naší firmy obdrží po zprovoznění bazénu originální certifikát o jakosti produktu potvrzený hlavním garantem, tj. ústředím firmy DESJOYAUX v St. Etienne ve Francii. Tento dokument jedinečným způsobem zajišťuje plnění případných záručních úkonů, jejichž prvořadým poskytovatelem je naše firma.


© 2011 Aqua - Bystré, Bystré 1581, Frenštát pod Radhoštěm 744 01